Відділ освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради

 

Новини

23.03.2019 року у м. Василівка проходив турнір по парковому волейболу (МІКС) на кубок голови Василівської районної ради Калініна Д.С. До складу нашої команди  ввійшли  Сметана Олександр, Левченко Олександр, Воробйова Лариса і Сидоренко Ірина. Показавши чудову техніку і міцний спортивний характер  команда поповнила свою колекцію ще одним трофеєм – кубком  і медалями  за перше місце. Вітаємо нашу команду з перемогою! Так тримати!

Микола Ященко

   


22 березня на базі КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Ф. О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області відбулося засідання МО вчителів математики.

 

 

 

 

 

 


 Цьогоріч Україна відзначила 205-років з Дня народження нашого генія Т.Г.Шевченка. З цієї нагоди в КЗ « Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»  пройшов традиційний Шевченківський тиждень. Згідно плану заходів були проведені  виставки ілюстрацій  до творів та плакатів співпраці «Тарас Шевченко» (1-11 кл), творчий конкурс «Мій лист Кобзареві» (5-11 кл), книжковий вернісаж  « Шевченко не поет, а голос душі українського народу». У четвер  відбувся конкурс декламаторів « Вогонь Шевченкових поезій», переможцями стали  Козлан Поліна, Сідельнікова Ніка та Мирко Віолетта.  Учні 9 класу змагалися в проходженні квесту «Монументи Кобзареві»  (переможці Петкогло Діана та Рекова Аліна).  Також школярі брали участь у Всеукраїнського конкурсі «Садок вишневий коло хати» на сайті «Всеосвіта» (переможці  Клочок Юлія, Козлан Анастасія).

                                                       Учитель української мови та літератури Сідельнікова Д.М.